Насоси для басейнів в Червоному

Показати ще 24 товари

Басейн при належному догляді може бути джерелом приємного дозвілля, оздоровлення та тренування організму. Але вода - це не одна тільки радість і задоволення для людей, це - місце проживання бактерій, мікробів і грибків. Профілактика та очищення води від забруднень здійснюється, в тому числі, фільтрами і насосами. Завдяки насосам для басейну забезпечується подача води і її циркуляція в штучній водоймі, а так само система механічної фільтрації.

Насос - найважливіший елемент інженерного облаштування басейну. Він відповідає не тільки за подачу, циркуляцію і фільтрацію води, але може створювати, наприклад, сильну течію за допомогою протитечії, забезпечувати рівномірний розподіл хімічних реагентів, перемішування нагрітої до певного рівня води. Гідромасажні установки, донний гейзер, водоспад, компресор, жоден з цих додаткових аксесуарів водної споруди не зможуть працювати без потужного насоса. 

Класифікація водяних насосів

Всі насоси для басейнів можна розділити на 4 групи:

 • зважені;
 • циркуляційні насоси зі звичайним всмоктуванням;
 • фільтруючі;
 • теплові - для підігріву.

Коли ви перебуваєте в басейні з кристально-чистою водою або хлюпаєтесь в струменях з бульбашками повітря, треба звичайно розуміти, що вода просто так прозорою не стає і підводні вихори самі не утворюються. Тут працює невтомний насос. 

Як правильно купити насос для басейну, це питання виникає у кожного, хто самостійно намагається придбати обладнання для успішного функціонування басейну, так як від характеристик, наявності певних опцій, професіоналізму установника, залежить тривалість експлуатації, як обладнання, так і басейну в цілому.

Щоб купити насос для басейну, для початку потрібно зрозуміти необхідний функціонал, параметри і завдання, які виконуватиме насос, перевести їх у технічні терміни та одиниці виміру. Тут і продуктивність насоса, об'єм води в басейні, умови експлуатації, потужність обладнання для нагріву, необхідна різниця температур при підігріві води, типи і характеристики додаткового обладнання, необхідна швидкість очистки і т.д. Насос повинен ефективно забезпечувати безперервну циркуляцію маси рідини для її фільтрації, дезінфекції, рівномірного нагрівання та інше. 

Насосні установки розрізняють за типами на:

 • Об'ємні - монтуються над рівнем водної гладі і комплектуються фільтрами для грубого очищення. 
 • Динамічні - встановлюються на глибині, під водою і функціонують, використовуючи принцип циркуляції води за допомогою лопатевого колеса. 

Перед тим як купити насос для басейну, акцентуємо на важливий момент для вдалої покупки. 

Відповідність характеристик насоса: потужності, продуктивності, фазності і напруги, конструктивним особливостям комунікацій і пристроїв сполучення. Оптимальна потужність насоса, та, яка дозволяє пропустити через нього весь об'єм води за чотири - п'ять годин. При покупці насоса низької потужності, для чаші великого розміру, пристрій не зможе перекачати весь об'єм води за 4 -5 годин, а зробить це протягом 7-10 годин. Це призведе до несправності обладнання через перегрів. 

Щодо виконання насоси діляться на 2 види і випускаються: 

 1. В пластиковому корпусі (прості, побутового рівня); 
 2. В металевому корпусі (потужні і продуктивні, професійного рівня, на яких можлива установка додаткових опцій, наприклад, датчика теплозахисту). 

Від якості використовуваних фільтрів, відповідності параметра продуктивності насоса такого ж параметру фільтруючого обладнання залежить і результат - чиста, безпечна вода у водоймі. 

Залежно від моделі насос для басейну купити разом з префільтром. Це спеціальна корзина, призначена для збору сміття великої фракції, вона легко виймається для очищення, пластикове вікно допомагає виключити її переповнення. 

Якщо перед тим, як купити насос для басейну, звернути увагу на додаткові опції, наприклад, підігрів води, тоді відпаде необхідність у покупці пристроїв для нагрівання.

Яких правил потрібно дотримуватися, щоб ваш насос довго й успішно функціонував:

 •  В пристрої завжди повинна бути вода; 
 • Безперервне використання не повинно перевищувати чотирьох годин поспіль і не частіше чотирьох разів за добу; 
 • Не дозволяйте апарату промерзати взимку в басейні. 

Як підібрати насос для протитечій. 

Насос для басейну купити завдяки створенню штучної потужної течії. Потік утворюється в шарі оптимальному для плавця, для чого форсунки занурюються на певну глибину. Суть процесу полягає в тому, що обладнання спочатку всмоктує в себе воду, а потім потужно викидає назовні. У результаті в басейні виникає відчуття пересування потоків води, як в гірських річках, вода починає рухатися і вирувати.

Пристрої протитечій мають різні конструкції, що дозволяють монтувати їх 2-ма способами: 

 1. Стаціонарна протитечія - передбачається в штучному водоймищі при його будівництві. Як правило, цей вид використовується у великих басейнах із пластику і бетону. Він відрізняється великою продуктивністю, виготовляється із сталі, бронзи і латуні;
 2. Навісна протитечія зазвичай закріплюється за борт басейну в будь-який час при необхідності. Використовується він для сезонних і невеликих постійних басейнів, на теплий період року. Виконуються такі насоси із сталі або високотехнологічного пластику. 

Насос - це основа будь-якого СПА басейну, гідромасажної установки - без нього гідромасажний басейн перетворюється на звичайну ванну. Апарат відповідає за циркуляцію потоків води для забезпечення активної терапії. Продуктивність насоса безпосередньо впливає на силу масажу. Так, для ванни об'ємом чаші 250 літрів необхідний насос з потужністю більше 1 кВт. Якщо ванна в добавок обладнана форсунками, що відповідають за масаж спини, потужність насоса повинна бути вище. Існує варіант, у якому за роботу форсунок відповідає окремий насос. У цьому випадку форсунки можуть використовувати при необхідності.

Ми гарантуємо якість і тривале користування товарів від Аквамайстер. Кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати потрібну модель обладнання за потребами клієнта. Допомогти з вибором вам також допоможуть опис моделей, технічні характеристики, і відео представлені на нашому сайті. Швидка доставка в будь-яку точку України.

Фильтры товаров
Категорія
Бренд
Розмір
Ціна

грн  –  грн

 • 2879грн
 • 77588грн
Вага
Країна виробник